5312 DIAMONDLEAF DR

EDGEWATER, Florida 32141 · Volusia County · Parcel 841405000790

$392 159
Assessed Value
$392 159
Market Value
Annual Tax
$392 159
Taxable Value
Ownership
OwnerCAMPOS PHILLIP
Mailing Address5312 DIAMONDLEAF DR EDGEWATER FL 32141
Property Details
Year Built2024
Living Area2 631 sq ft
Lot Size7 728 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Building Value$357 159
Just (Market) Value$392 159
Assessed Value$392 159
Taxable Value$392 159
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2024 $417 800 01