423 ELDORA DR

OAK HILL, Florida 32759 · Volusia County · Parcel 853205001300

$392 861
Assessed Value
$392 861
Market Value
Annual Tax
$392 861
Taxable Value
Ownership
OwnerKLINE LISA F
Mailing Address423 ELDORA DR OAK HILL FL 32759
Property Details
Year Built2024
Living Area1 890 sq ft
Lot Size7 590 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$72 000
Building Value$320 861
Just (Market) Value$392 861
Assessed Value$392 861
Taxable Value$392 861
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $100 11
1 de junio de 2024 $475 900 37
1 de junio de 2024 $45 000 11