3425 MARCELO LN

DELTONA, Florida 32738 · Volusia County · Parcel 810100000073

$116 427
Assessed Value
$116 427
Market Value
Annual Tax
$116 427
Taxable Value
Ownership
OwnerNELSON JOHN ROBERT
Mailing Address4161 NW 62ND DR COCONUT CREEK FL 33073
Property Details
Lot Size421 661 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$112 288
Building Value$4 139
Just (Market) Value$116 427
Assessed Value$116 427
Taxable Value$116 427