331 N SR 415

OSTEEN, Florida 32764 · Volusia County · Parcel 920704010050

$106 489
Assessed Value
$114 099
Market Value
Annual Tax
$85 574
Taxable Value
Ownership
OwnerPELL BETTY JEAN
Mailing AddressPO BOX 9 OSTEEN FL 32764
Property Details
Year Built1959
Living Area1 369 sq ft
Lot Size21 344 sq ft
Use Code012
Valuation Breakdown
Land Value$53 360
Just (Market) Value$114 099
Assessed Value$106 489
Exemptions-$20 915
Taxable Value$85 574