3015 LOCKWOOD BLVD

DELTONA, Florida 32738 · Volusia County · Parcel 810100000020

$80 648
Assessed Value
$80 648
Market Value
Annual Tax
$80 648
Taxable Value
Ownership
OwnerDIAZ IFRAIN
Mailing Address2346 GREEN BRIER ST DELTONA FL 32738
Property Details
Lot Size109 336 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$79 065
Building Value$1 583
Just (Market) Value$80 648
Assessed Value$80 648
Taxable Value$80 648