2907 WILLOW OAK DR

EDGEWATER, Florida 32141 · Volusia County · Parcel 840201130630

$356 549
Assessed Value
$356 549
Market Value
Annual Tax
$356 549
Taxable Value
Ownership
OwnerRODRIGUEZ KEVIN
Mailing Address2907 WILLOW OAK DR EDGEWATER FL 32141
Property Details
Year Built2024
Living Area1 784 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$54 000
Building Value$302 549
Just (Market) Value$356 549
Assessed Value$356 549
Taxable Value$356 549
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $315 000 30