254 TOMS RD

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 803441040310

$285 662
Assessed Value
$285 662
Market Value
Annual Tax
$285 662
Taxable Value
Ownership
OwnerYEGRES PEDRO
Mailing Address254 TOMS RD DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area1 757 sq ft
Lot Size16 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 760
Building Value$252 902
Just (Market) Value$285 662
Assessed Value$285 662
Taxable Value$285 662
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $290 000 30