233 FLAMINGO RD

OAK HILL, Florida 32759 · Volusia County · Parcel 950702000940

$28 348
Assessed Value
$93 446
Market Value
Annual Tax
$3 348
Taxable Value
Ownership
OwnerPELLERIN LEO J JR
Mailing Address233 FLAMINGO RD OAK HILL FL 32759
Property Details
Year Built1954
Living Area520 sq ft
Lot Size7 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$27 500
Just (Market) Value$93 446
Assessed Value$28 348
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 348