230 OAK DR

OSTEEN, Florida 32764 · Volusia County · Parcel 920702050080

$31 220
Assessed Value
$33 950
Market Value
Annual Tax
$6 220
Taxable Value
Ownership
OwnerFRANCO-CASARUBIAS JUAN
Mailing Address230 OAK DR OSTEEN FL 32764
Property Details
Year Built1963
Living Area872 sq ft
Lot Size15 912 sq ft
Use Code012
Valuation Breakdown
Land Value$29 835
Just (Market) Value$33 950
Assessed Value$31 220
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 220