2247 ELEGANT MANOR CIR

EDGEWATER, Florida 32141 · Volusia County · Parcel 843901000190

$461 621
Assessed Value
$461 621
Market Value
Annual Tax
$461 621
Taxable Value
Ownership
OwnerCAMPBELL ALAN OLIVEIRA JR
Mailing Address2247 ELEGANT MANOR CIR EDGEWATER FL 32141
Property Details
Year Built2024
Living Area3 178 sq ft
Lot Size10 043 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Building Value$406 621
Just (Market) Value$461 621
Assessed Value$461 621
Taxable Value$461 621
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $618 700 01
1 de abril de 2024 $200 900 30