1663 S PAGE DR

DELTONA, Florida 32725 · Volusia County · Parcel 813055280130

$43 903
Assessed Value
$180 368
Market Value
Annual Tax
$18 903
Taxable Value
Ownership
OwnerMACFARLAN ALLAN T
Mailing Address1663 S PAGE DR DELTONA FL 32725
Property Details
Year Built1969
Living Area816 sq ft
Lot Size16 125 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$69 825
Just (Market) Value$180 368
Assessed Value$43 903
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 903