165 MADISON PL

ENTERPRISE, Florida 32725 · Volusia County · Parcel 910603020380

$45 464
Assessed Value
$101 118
Market Value
Annual Tax
$20 464
Taxable Value
Ownership
OwnerKING SELENA ANN
Mailing Address165 MADISON PL ENTERPRISE FL 32725
Property Details
Year Built1960
Living Area546 sq ft
Lot Size16 524 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$68 774
Just (Market) Value$101 118
Assessed Value$45 464
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 464