162 MOSS DR

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900801050230

$39 352
Assessed Value
$191 260
Market Value
Annual Tax
$14 352
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLLIKER KATHLEEN F
Mailing Address162 MOSS DR DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built1981
Living Area1 344 sq ft
Lot Size4 840 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$68 750
Just (Market) Value$191 260
Assessed Value$39 352
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 352