157 MAPLE DR

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900801050150

$217 225
Assessed Value
$264 626
Market Value
Annual Tax
$192 225
Taxable Value
Ownership
OwnerTEMPLETON JUDITH A
Mailing Address157 MAPLE DR DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area1 404 sq ft
Lot Size4 400 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$62 500
Building Value$202 126
Just (Market) Value$264 626
Assessed Value$217 225
Exemptions-$50 722
Taxable Value$192 225