133 CEDAR ST

EDGEWATER, Florida 32141 · Volusia County · Parcel 853812000660

$47 273
Assessed Value
$86 992
Market Value
Annual Tax
$22 273
Taxable Value
Ownership
OwnerMYATT DANIEL B
Mailing Address133 CEDAR ST EDGEWATER FL 32141
Property Details
Year Built1971
Living Area672 sq ft
Lot Size5 700 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$65 500
Just (Market) Value$86 992
Assessed Value$47 273
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 273