121 FLORENCE BLVD

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 802201050110

$40 880
Assessed Value
$144 837
Market Value
Annual Tax
$15 880
Taxable Value
Ownership
OwnerLUNSFORD ROGER L
Mailing Address121 FLORENCE BLVD DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built1980
Living Area1 178 sq ft
Lot Size9 375 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$57 094
Just (Market) Value$144 837
Assessed Value$40 880
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 880