118 MOSS DR

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900801050340

$33 706
Assessed Value
$142 577
Market Value
Annual Tax
$8 706
Taxable Value
Ownership
OwnerREED MICHEL
Mailing Address118 MOSS DR DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built1972
Living Area1 104 sq ft
Lot Size4 400 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$62 500
Just (Market) Value$142 577
Assessed Value$33 706
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 706