103 WEST LOOP

OAK HILL, Florida 32759 · Volusia County · Parcel 950600010750

$168 274
Assessed Value
$168 274
Market Value
Annual Tax
$168 274
Taxable Value
Ownership
OwnerCHEVALLIER JERRY W
Mailing Address24429 NETTLES RD CHRISTMAS FL 32709
Property Details
Year Built2024
Living Area900 sq ft
Lot Size10 350 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$34 484
Building Value$133 790
Just (Market) Value$168 274
Assessed Value$168 274
Taxable Value$168 274