BEEDLA ST

NORTH PORT, Florida 34291 · Sarasota County · Parcel 0947010404

$199 500
Assessed Value
$199 500
Market Value
Annual Tax
$199 500
Taxable Value
Ownership
OwnerJANKOWSKI JAMES JR
Mailing Address5167 BUTTERFLY LN NORTH PORT FL 34288
Property Details
Lot Size132 042 sq ft
Use Code007
Valuation Breakdown
Land Value$188 900
Building Value$10 600
Just (Market) Value$199 500
Assessed Value$199 500
Taxable Value$199 500
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $100 11