680 GLORIOSA DR

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0473011102

$231 800
Assessed Value
$231 800
Market Value
Annual Tax
$231 800
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES BRIAN
Mailing Address6 BARBARA CIR FRANKLIN MA 02038
Property Details
Year Built2024
Living Area1 563 sq ft
Lot Size3 029 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 800
Building Value$196 000
Just (Market) Value$231 800
Assessed Value$231 800
Taxable Value$231 800
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $100 11