6457 LAPIDUS RD

NORTH PORT, Florida 34291 · Sarasota County · Parcel 0952124006

$299 100
Assessed Value
$299 100
Market Value
Annual Tax
$299 100
Taxable Value
Ownership
OwnerISAACS JESSICA SARA
Mailing Address6457 LAPIDUS RD NORTH PORT FL 34291
Property Details
Year Built2024
Living Area2 107 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 900
Building Value$283 200
Just (Market) Value$299 100
Assessed Value$299 100
Taxable Value$299 100