6442 KILOHEE CT

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 1000040192

$132 300
Assessed Value
$132 300
Market Value
Annual Tax
$132 300
Taxable Value
Ownership
OwnerHEUER BRION D
Mailing Address105 NELSON PKWY CHERRY VALLEY IL 61016
Property Details
Year Built2024
Living Area883 sq ft
Lot Size4 194 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$12 500
Building Value$119 800
Just (Market) Value$132 300
Assessed Value$132 300
Taxable Value$132 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $20 000 30