6319 BERRY CT

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 1000030233

$31 027
Assessed Value
$77 200
Market Value
Annual Tax
$6 027
Taxable Value
Ownership
OwnerMUSCOLINO PAUL
Mailing Address6319 BERRY CT NORTH PORT FL 34287
Property Details
Year Built1970
Living Area971 sq ft
Lot Size8 103 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$14 800
Building Value$15 900
Just (Market) Value$77 200
Assessed Value$31 027
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 027
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $97 000 01