5932 BRICKELL DR

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 1004018617

$331 000
Assessed Value
$331 000
Market Value
Annual Tax
$331 000
Taxable Value
Ownership
OwnerKUTASHVILI JULIETTE
Mailing Address5932 BRICKELL DR NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area2 174 sq ft
Lot Size11 021 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$21 000
Building Value$310 000
Just (Market) Value$331 000
Assessed Value$331 000
Taxable Value$331 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $385 000 01