4833 BATCHELOR AVE

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 0992127011

$301 800
Assessed Value
$301 800
Market Value
Annual Tax
$301 800
Taxable Value
Ownership
OwnerDEMYANOVSKIY RUDOLF A
Mailing Address4833 BATCHELOR AVE NORTH PORT FL 34287
Property Details
Year Built2024
Living Area2 006 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$36 200
Building Value$265 600
Just (Market) Value$301 800
Assessed Value$301 800
Taxable Value$301 800
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $375 000 01
1 de marzo de 2024 $24 500 03
1 de enero de 2024 $10 000 37