4619 SUMMERWIND DR 10

SARASOTA, Florida 34234 · Sarasota County · Parcel 2004011010

$48 476
Assessed Value
$157 100
Market Value
Annual Tax
$23 476
Taxable Value
Ownership
OwnerHARRELL ERNIE
Mailing Address4619 SUMMERWIND DR SARASOTA FL 34234
Property Details
Year Built1983
Living Area1 050 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$157 100
Assessed Value$48 476
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 476