4611 SUMMERWIND DR 6

SARASOTA, Florida 34234 · Sarasota County · Parcel 2004011006

$45 023
Assessed Value
$144 300
Market Value
Annual Tax
$20 023
Taxable Value
Ownership
OwnerSTILWELL STEPHEN
Mailing Address4611 SUMMERWIND DR UNIT 6 SARASOTA FL 34234
Property Details
Year Built1983
Living Area896 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$144 300
Assessed Value$45 023
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 023