4535 TROJAN ST

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0958067809

$286 400
Assessed Value
$286 400
Market Value
Annual Tax
$286 400
Taxable Value
Ownership
OwnerBOIKO HOLDINGS LTD
Mailing Address20TH MEIR YAARI TEL AVIV ISRAEL
Property Details
Year Built2024
Living Area1 995 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 900
Building Value$266 500
Just (Market) Value$286 400
Assessed Value$286 400
Taxable Value$286 400
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $359 000 01
1 de enero de 2024 $100 11