4479 BOEING LN

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 0992026528

$161 078
Assessed Value
$211 800
Market Value
Annual Tax
$136 078
Taxable Value
Ownership
OwnerHARLA ANTHONY R
Mailing Address4479 BOEING LN NORTH PORT FL 34287
Property Details
Year Built1996
Living Area1 500 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$17 500
Just (Market) Value$211 800
Assessed Value$161 078
Exemptions-$50 722
Taxable Value$136 078