4453 OZARK AVE

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 0980037816

$374 100
Assessed Value
$374 100
Market Value
Annual Tax
$374 100
Taxable Value
Ownership
OwnerLUPASCO MAXIM
Mailing Address4847 WECOMA AVE NORTH PORT FL 34287
Property Details
Year Built2024
Living Area2 224 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 300
Building Value$351 800
Just (Market) Value$374 100
Assessed Value$374 100
Taxable Value$374 100