3872 MARKLE AVE

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0966051225

$352 600
Assessed Value
$352 600
Market Value
Annual Tax
$352 600
Taxable Value
Ownership
OwnerMESIDOR YVONISE
Mailing Address3872 MARKLE AVE NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area2 545 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 600
Building Value$328 000
Just (Market) Value$352 600
Assessed Value$352 600
Taxable Value$352 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $370 200 01