3863 LAREDO AVE

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1144072705

$247 000
Assessed Value
$247 000
Market Value
Annual Tax
$247 000
Taxable Value
Ownership
Owner510 SFR FL OPERATIONS I LLC
Mailing Address1719 STATE RT 10 STE 219 PARSIPPANY NJ 07054
Property Details
Year Built2024
Living Area1 800 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 400
Building Value$228 600
Just (Market) Value$247 000
Assessed Value$247 000
Taxable Value$247 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $266 900 01