3847 E PRICE BLVD

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1122087240

$251 700
Assessed Value
$251 700
Market Value
Annual Tax
$251 700
Taxable Value
Ownership
OwnerZWIERCAN HOMES INC
Mailing Address1075 S LAVINA ST NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area1 644 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$27 900
Building Value$223 800
Just (Market) Value$251 700
Assessed Value$251 700
Taxable Value$251 700