378 RALLUS RD

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0450040027

$357 600
Assessed Value
$357 600
Market Value
Annual Tax
$357 600
Taxable Value
Ownership
OwnerLESKO VOLODYMYR
Mailing Address378 RALLUS RD VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area1 993 sq ft
Lot Size8 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$69 200
Building Value$288 400
Just (Market) Value$357 600
Assessed Value$357 600
Taxable Value$357 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $420 000 01