3515 NEMO AVE

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 0989038003

$322 300
Assessed Value
$322 300
Market Value
Annual Tax
$322 300
Taxable Value
Ownership
Owner2ADIP LLC
Mailing Address615 SAN BENITO ST STE G HOLLISTER CA 95023
Property Details
Year Built2024
Living Area1 891 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 300
Building Value$300 000
Just (Market) Value$322 300
Assessed Value$322 300
Taxable Value$322 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $100 11
1 de mayo de 2025 $395 000 01