3418 BAY ST

SARASOTA, Florida 34237 · Sarasota County · Parcel 0054080015

$884 500
Assessed Value
$884 500
Market Value
Annual Tax
$884 500
Taxable Value
Ownership
Owner87 HOLDINGS LLC
Mailing Address12512 KERR RD NORTH EAST PA 16428
Property Details
Year Built2024
Living Area3 123 sq ft
Lot Size8 625 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$168 500
Building Value$716 000
Just (Market) Value$884 500
Assessed Value$884 500
Taxable Value$884 500