3400 GREYNOLDS LN

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0963118514

$257 600
Assessed Value
$257 600
Market Value
Annual Tax
$232 600
Taxable Value
Ownership
OwnerMINARICH DUANE ROBERT (TTEE)
Mailing Address3400 GREYNOLDS LN NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area1 624 sq ft
Lot Size10 437 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 300
Building Value$237 300
Just (Market) Value$257 600
Assessed Value$257 600
Exemptions-$50 722
Taxable Value$232 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 11