3397 DRYDEN ST

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1147110020

$301 800
Assessed Value
$301 800
Market Value
Annual Tax
$301 800
Taxable Value
Ownership
OwnerZOBEL SHANE
Mailing Address3397 DRYDEN ST NORTH PORT FL 34288
Property Details
Year Built2024
Living Area2 206 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 900
Building Value$286 900
Just (Market) Value$301 800
Assessed Value$301 800
Taxable Value$301 800
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $392 000 01