3367 TUCSON RD

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0966081428

$310 100
Assessed Value
$310 100
Market Value
Annual Tax
$310 100
Taxable Value
Ownership
OwnerANDRAS DUMITRU A
Mailing Address3367 TUCSON RD NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area1 934 sq ft
Lot Size10 041 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 300
Building Value$287 800
Just (Market) Value$310 100
Assessed Value$310 100
Taxable Value$310 100
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $385 000 01