332 LA COSTA

NORTH PORT, Florida 34287 · Sarasota County · Parcel 0791061179

$284 200
Assessed Value
$284 200
Market Value
Annual Tax
$284 200
Taxable Value
Ownership
OwnerCATTARIN JOSEPH S
Mailing Address57 SCHWARTZ RD ELMA NY 14059
Property Details
Year Built2024
Living Area1 909 sq ft
Lot Size8 354 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$48 800
Building Value$235 400
Just (Market) Value$284 200
Assessed Value$284 200
Taxable Value$284 200