2902 LAMKIN RD

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1120160406

$250 700
Assessed Value
$250 700
Market Value
Annual Tax
$225 700
Taxable Value
Ownership
OwnerSYLLA KATHLEEN
Mailing Address2902 LAMKIN RD NORTH PORT FL 34288
Property Details
Year Built2024
Living Area1 830 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 500
Building Value$232 200
Just (Market) Value$250 700
Assessed Value$250 700
Exemptions-$50 722
Taxable Value$225 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $315 000 01