286 PERIWINKLE RD

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0459080120

$125 000
Assessed Value
$125 000
Market Value
Annual Tax
$125 000
Taxable Value
Ownership
OwnerSHAFRAN IRINA V
Mailing Address9770 COWDEN ST PHILADELPHIA PA 19115
Property Details
Lot Size12 000 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$66 600
Building Value$58 400
Just (Market) Value$125 000
Assessed Value$125 000
Taxable Value$125 000