2830 DENICKE ST

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0966050818

$329 900
Assessed Value
$329 900
Market Value
Annual Tax
$329 900
Taxable Value
Ownership
OwnerKATIC SUADA
Mailing Address419 MAINSVILLE RD SHIPPENSBURG PA 17257
Property Details
Year Built2024
Living Area1 986 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 600
Building Value$305 300
Just (Market) Value$329 900
Assessed Value$329 900
Taxable Value$329 900