2776 SALLY LN

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0990032308

$273 900
Assessed Value
$273 900
Market Value
Annual Tax
$248 900
Taxable Value
Ownership
OwnerDIGNAZIO KIMBERLY
Mailing Address2776 SALLY LN NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area1 842 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 000
Building Value$253 900
Just (Market) Value$273 900
Assessed Value$273 900
Exemptions-$50 722
Taxable Value$248 900
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $330 000 01