2725 HIDDEN LAKE BLVD D

SARASOTA, Florida 34237 · Sarasota County · Parcel 2028081188

$38 549
Assessed Value
$85 800
Market Value
Annual Tax
$13 549
Taxable Value
Ownership
OwnerBERMAN VILGELM (E LIFE EST)
Mailing Address2725 HIDDEN LAKE BLVD UNIT D SARASOTA FL 34237
Property Details
Year Built1974
Living Area757 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$85 800
Assessed Value$38 549
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 549
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 11