26866 PAVIN DR

ENGLEWOOD, Florida 34223 · Sarasota County · Parcel 0494080033

$291 100
Assessed Value
$291 100
Market Value
Annual Tax
$291 100
Taxable Value
Ownership
OwnerRESOURCE CONSERVATION OF SARAS
Mailing Address5800 LAKEWOOD RANCH BLVD N LAKEWOOD RANCH FL 34240
Property Details
Lot Size22 584 sq ft
Use Code007
Valuation Breakdown
Land Value$108 100
Building Value$183 000
Just (Market) Value$291 100
Assessed Value$291 100
Taxable Value$291 100