2391 YANKEE TER

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0985014821

$266 700
Assessed Value
$266 700
Market Value
Annual Tax
$266 700
Taxable Value
Ownership
OwnerTRUST US INVESTMENTS LLC
Mailing Address175 SW 7TH ST STE 1906 MIAMI FL 33130
Property Details
Year Built2024
Living Area1 780 sq ft
Lot Size9 866 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 000
Building Value$247 700
Just (Market) Value$266 700
Assessed Value$266 700
Taxable Value$266 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $100 11