2327 CANDLEBROOK PATH

NORTH PORT, Florida 34289 · Sarasota County · Parcel 1113100110

$374 800
Assessed Value
$374 800
Market Value
Annual Tax
$374 800
Taxable Value
Ownership
OwnerBISEROV VITALII
Mailing Address2327 CANDLEBROOK PATH NORTH PORT FL 34289
Property Details
Year Built2024
Living Area2 031 sq ft
Lot Size7 348 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$143 400
Building Value$231 400
Just (Market) Value$374 800
Assessed Value$374 800
Taxable Value$374 800
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $356 700 03