2198 SADNET LN

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0985024823

$281 700
Assessed Value
$281 700
Market Value
Annual Tax
$281 700
Taxable Value
Ownership
OwnerSAVCHUK SERGEY
Mailing AddressPO BOX 30647 BELLINGHAM WA 98228
Property Details
Year Built2024
Living Area1 948 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 900
Building Value$261 800
Just (Market) Value$281 700
Assessed Value$281 700
Taxable Value$281 700