2194 CINCINNATI ST

NORTH PORT, Florida 34286 · Sarasota County · Parcel 0962092104

$306 800
Assessed Value
$306 800
Market Value
Annual Tax
$306 800
Taxable Value
Ownership
OwnerCZEKALA MARIAN
Mailing Address2194 CINCINNATI ST NORTH PORT FL 34286
Property Details
Year Built2024
Living Area1 921 sq ft
Lot Size10 021 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 700
Building Value$286 100
Just (Market) Value$306 800
Assessed Value$306 800
Taxable Value$306 800
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $380 000 01